„ONR Podhale w nowej odsłonie” – nasz aktywizm zauważony

onr_zrzutObóz Narodowo-Radykalny Podhale wzmacnia swą obecność w przestrzeni medialnej nową witryną. Górale pragną wizualnie, informacyjnie i publicystycznie podkreślić swe zaangażowanie w sprawę narodową i budowę Wielkiej Polski.

ONR Podhale funkcjonuje już 12 lat. Organizacja zaprzyjaźniona i nieformalnie zrzeszona z ogólnopolskim Obozem Narodowo-Radykalnym zajmuje się działalnością społeczną na terenie Podtatrza. Obecnie stowarzyszenie działa pod kierownictwem Macieja Trebuni Tutki. W deklaracji zamieszczonej na stronie, koledzy nacjonaliści z Podhala podkreślają swoje przywiązanie do takich wartości jak: Naród, tradycja i kultura, cywilizacja łacińska, wiara w Boga, czy prymat prawa oraz interesu narodowego. Więcej w zakładce „Kim Jesteśmy”.

Nowa witryna zawiera mnóstwo wydarzeń, które zostały zorganizowane przez ONR Podhale, lub też takie, w których Podhalanie brali czynny udział.  Znajdziemy również szereg artykułów, a także ciekawe publikacje, np. „Zasady Ideowe Nacjonalizmu”.  Nie brakuje wypowiedzi ks. Jacka Międlara, z którym ONR Podhale współpracuje.  Ciekawym elementem są odniesienia do przyjaciół z zagranicy – jedna z komórek  podhalańskich działaczy angażuje się w międzynarodową współpracę z nacjonalistycznymi organizacjami na całym świecie.

Chwalimy twórców za przejrzystość witryny, oraz za zawarte piękne fotografie.  Zachęcamy do lektury.

za  Kierunki.Info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *