” Nie ma siły która złamie nasze braterstwo i naszą jedność ! „

” Nie ma siły która złamie nasze braterstwo i naszą jedność ! ”

W rocznice ogłoszenia niepodległości przez Serbską prowincje Kosowo członkowie naszego stowarzyszenia napisali list do naszych serbskich kolegów. W liście tym wyraziliśmy naszą solidarność z narodem Serbii w rocznice jego narodowej tragedii.

„Przyjaciele 17 lutego przypada kolejna rocznica ogłoszenia niepodległości przez serbską prowincje Kosowo. W tym smutnym dla was dniu jak co roku nacjonaliści w Polsce okazali swoją solidarność z bratnim narodem w rocznice jego tragedii poprzez marsze, pochody i inne akcie. Pamiętali również członkowie naszej organizacji.

Bomby bandytów z NATO nie złamały waszej woli oporu i ducha walki. Pamiętacie ,że historia nie stanęła w miejscu i nie wiemy co przyniesie przyszłość. Obecna czasowa okupacja Serbskiego Kosowa to nie ostatni rozdział w dziejach tej prowincji.

Nie można ani na chwile zwątpić w ostateczne zwycięstwo dobra nad złem, sprawiedliwości nad bezprawiem, wolności nad niewolnictwem!

Wiedzcie ,że co by się nie wydarzyło Polacy oraz Polscy nacjonaliści zawsze będą z wami. Nie ci którzy za garść srebrników sprzedali swoje dusze NATO i przystąpili do sojuszu z diabłem ale ci którzy stoją po waszej stronie.

Nie ma siły która by złamała nasze braterstwo i naszą jedność!

Z narodowym pozdrowieniem! Stowarzyszenie ONR Podhale”list_do_serbow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *