Akcje ulotkowo – plakatowe ONR-Sekcja Podhale

W pierwszą niedzielę po 20-tym, każdego miesiąca (od grudnia 2004 roku po dzień dzisiejszy) działacze i sympatycy Obozu Narodowo Radykalnego – Sekcja Podhale przeprowadzali/ przeprowadzają na terenie Zakopanego akcje ulotkowo – plakatowe.
Przewodnim motywem materiałów kolportowanych (ulotki, plakaty, wlepki, foldery) były/ są hasła: Wiara, Rodzina,, Naród!, Jutro należy do nas – ONR dla Polski, Polaku! Co uczyniłeś dla swojej Ojczyzny?, Zakaz Pedałowania, Nie dla UE, Chcesz zabijać zabij się sam (plakat antyaborcyjny), ONR – Sekcja Podhale 13 XII 1981 – 200?, ONR dla Polski, Zwalczaj syjonizm i antypolonizm, Walka o Polskę trwa, Zniszcz system, Dbaj o czystość Polski (plakat antylewacki), Polsko zbudź się, O co walczymy, Dosyć herezji w Kościele, ks. Życiński odejdź, Dopłaty dla niezamożnych studentów TAK, Młody Polaku!, Kim jesteśmy? O co walczymy…?, etc.
W trakcie rozwieszania plakatów i ulotek był/ jest rozdawany folder informacyjny dotyczący naszej działalności… Na marginesie należy zwrócić uwagę na fakt pewnego poruszenia na terenie Zakopanego po regularnym pojawianiu się naszych materiałów ideologiczno – propagandowych. Tak, więc WALKA TRWA…!!! (NW)